Loading...

המלצות

/המלצות
המלצות אור קורן 2018-04-30T09:18:43+03:00

"אור היקר!! וואו!! עבר קצת יותר משבוע מאז הריטריט. יכולה לומר שיש את החיים לפני והחיים אחרי הריטריט מבחינת החוויה שאני מוגנת. החלק המשמעותי ביותר בתהליך היה עבורי נושא הגבולות. מאחר ובגיל צעיר נפרצו הגבולות שלי בצורה ברוטלית לא ידעתי מה זה אומר ואיך זה מרגיש שיש גבולות, לא ידעתי איך שמים גבולות ולא ידעתי על מה לשים גבולות. עכשיו מרגישה שיש לי חופש בתוכי. ברור לי מה אני רוצה ומה לא. גם אני יכולה לומר בוודאות שאני מרגישה, מה שלא יכולתי לומר לפני כן. אני יודעת לזהות את הרגשות שלי ולחוש אותם בגוף, שזה כל כך משמעותי ומופלא בשבילי. אפשר לומר שאני בחיים! תודה רבה על הרגישות שלך, על הדיוק והמקצועיות שלך. בהחלט אתה ראוי לחוויה שאיתה הגעתי – שאני סומכת עליך. ובתהליך כמו זה, זה מאוד מאוד חשוב. מאחלת לעולם שיגע באור שאתה מפיץ! ב – "

נטלי בן אטיה, תואר ראשון בפסיכולוגיה ומדעי החברה, מאמנת הווייתית, מטפלת בכירה בתטא הילינג ותודעת ריפוי ומתכנתת תת מודע

“קסם טהור וטרנספורמטיבי, אני עדיין מרגיש את האדוות והזרמים התת קרקעיים שהתהליך והסדנה עם אור הותירו בי. אור מלמד, יוצר מרחב ועושה אמבודימנט חי לחיבור של הלב עם המין. חיבור שקל לדבר עליו אבל הוא לא תמיד זמין.. אני עדיין מרגיש את הקשרים העדינים והחיווטים ממשיכים להרקם להם.. חשבתי שהייתי כבר בכל סדנה אפשרית, הסדנה של אור היכתה אותי וחדרה אליי בעדינות ובעוצמה שלה, שפה חדשה מבחינתי בתוך עולם המיניות המודעת.. אני גם מתכוון להגיע שוב, מודה על האפשרות להיות חלק."

משה קדם

"אתמול סיימתי, יחד עם חבורה מופלאה, שלושה ימים של סדנה מיוחדת מאד. סדנה שעוסקת בריפוי והעצמה עם האנרגיה המי נית. שזה שם קצת מתעתע – כששומעים את המילים "אנרגיה מינית", בדר"כ חושבים על סקס ועל ארוס, ארוטיקה וכאלה. ואלה בדיוק הדברים שלא היו בסדנה. אז מה כן היה?

היה הרבה מפגש חי ונושם עם הגוף, ועם האנרגיה הרגשית שאצורה בו. כן, היא גם עצורה בו. אבל היא גם אצורה – מלשון אוצר. במהלך הסדנה זכיתי לגעת במה שהוא בשבילי אוצר רגשי של ממש – שכבות רגשיות ששכבו להם שנים בתוכי, וחיכו. חיכו לי שאבוא להכיר בהם. בשלושת הימים הללו הייתי לצוללנית מים עמוקים – צללתי עמוק לתוך האוקיינוס הפרטי שלי, כדי לדלות ממנו את אוצרותיו – כדי לגלות את תיבת האוצרות הפרטית שלי, ולפתוח אותה לרווחה. תחת ידו וליבו הרגישים להפליא של פלא הבריאה אהוב ליבי אור קורן, היא נפתחה בפניי ברכות ובעוצמה, כמו מעצמה.

אור הוא גאון רגשי, והוא אמן ומאסטר ביצירת מרחבים מרפאים שכאלה. היה כ"כ מיוחד ללוות את עצמי בתהליך הזה, כשמסביבי נשים ואנשים אמיצים שעוברים תהליכים משלהם."

מיכל גוטרמן