fbpx

על אור קורן

/על אור קורן
על אור קורן אור קורן 2021-06-23T15:25:41+03:00

ראיון עומק עם אור קורן | תכנית המומלצים, רשת 13

אני זוכר את שהתעוררתי לייעוד שלי.
המסוק נוסק אל על ולוקח אותנו הפצועים משדה הקרב לרמב"ם.
היה שם רגע שהתעוררתי לדבר הזה שנקרא גורל
נזכרתי שאני כאן בשביל דבר אחד.
א ה ב ה !
ושבאתי להעביר את זה הלאה!
מה שלא ידעתי אז זה, שלא באתי לעשות את זה לבד.

נעים להכיר,
אני אור קורן, זהו שמי מלידה והוא מלווה אותי לאורך כל דרכי.

בינואר 1997 חלק בתוכי התעורר לייעוד שלו. זה היה רגע בו חיי חולפים לנגד עיני במהלך התקלות בלבנון בשירותי הצבאי. נפצעתי מכדור ורסיס. במקביל כחובש של הצוות טיפלתי בחברי ולאחר מכן גם בי ברגע שהירי נגמר. היה שם שילוב בין עבודת צוות משותפת ואחווה עמוקה לשמירה עליונה.

באותן שנים לא היה לי מושג או הדרכה איך להתמודד עם כל מה שעלה לאחר מכן. הייתי מוצף בפחדים ורעב להדרכה פרקטית חיצונית ופנימית ליצירת מציאות, בה יש יותר מקום ומשמעות לחיבור ללב, לחיבורים בין אנשים. בעומק רציתי להרגיש בטוח ומוגן ושיש לחיים משמעות בעולם הזה.

כיוון שלא הבנתי את זה אז, רציתי ללמוד כיצד נתינת מקום לכאב ופגיעות היא מפתח לקירבה ואנושיות.
ביקשתי בנפשי לקבל כלים והדרכה על מנת שאוכל לגלות את משמעות החיים.
היה לי ברור שאני רוצה להיחנך באוניברסיטה הלא סטרילית של החיים ולא רק על ספסלי האקדמיה.

שנים רבות עברו מאז ואת מסע הריפוי וההתפתחות שלי, שהחל בארץ עם פסיכולוג קליני מטעם משרד הביטחון שמתמחה בפוסט טראומה, לצד מתקשרת ונטורופתית, המשכתי עם עשרות של מטפלים, מורים וחונכים שונים בכל מיני מקומות, שיטות, שפות וגישות בארץ ובעולם.
עבודת גופנפש ותת מודע באנגליה, חוויות סומטיות ואמבריולוגיות ברוסיה, תקשור ותטא הילינג בארה"ב, רפואה סינית עתיקה. אמניות ריפוי ולחימה בסין, ביוראורגונמי, קונסטלציה, פיתוח ההקשבה הקוונטית, שמאניזם, ריפוי והעצמה עם האנרגיה המינית והרשימה לא נגמרת ואינשאללה גם לא תיגמר.

אני יודע שאהבה תמיד תהיה קיימת. שאם אמות מחר אז הכל בסדר והאהבה תמשיך וההתפתחות תמשיך, כי בעומק הדברים הכל זה אהבה.
יחד עם זאת, כל עוד אני כאן, זה מה שבאתי לעשות
ולא באתי לעשות זאת לבד!

נשמתנו מבקשת להעמיק את האהבה בחיים שלנו.
אני מבקש איתי את כל מי שמחזיק בחזון המשותף הזה, שישנם דרכים רבות לשתפו וללמדו כאן.
באנו לכאן יחד לחוות, להטמיע ולהעביר את הידע של אהבה חופשיה מפחד וחיים תבוניים חופשיים.
אנחנו כאן כדי להעביר את זה הלאה ביחד,
ליצור תרבות אנושית חדשה של האהבה על פני האדמה.

יש כאן הזדמנות לבחור ללכת באופן שלם יותר את הייעוד שלנו. לבחור באופן טוטלי, בוגר ומתמסר יותר לחיות את הבקשה העמוקה של נשמתנו כיחידים וכאנושות.
לחיות חופשיים יותר לאהוב.
לעזור אחד/ת לשני/ה לאהוב בצורה חופשית כנה ועמוקה יותר.
לגדול יחד.

עוד עלי ועל מסעות העומק:

מסעות העומק אותם אני מוביל נולדו באופן טבעי מתוך הניסיון הרב שהצטבר בקורסים ובתהליכים שעברתי והעברתי בארץ, בעולם. הם התגבשו דרך כלים המגיעים משיטות וממסורות שונות, עתיקות וחדשות כאחד.

בין הכשרותיי: מורה ומאסטר מטעם בית הספר העולמי לתטא הילינג, מטפל בכיר בשיאצו ורפואה סינית עתיקה, ביורגונומי, איזון השדה האלקטרומגנטי EMF, אומן צ'י קונג וקונג פו, מפתח דרך ההקשבה הקוונטית, מנחה קונסטלציה משפחתית, מורה בבית ספר הבינלאומי לשמאניזם מיני (ISTA).

בשנת 2000 דרכי הובילה אותי למנזר בסין בו חייתי והתאמנתי מדי יום. שם במנזר, בגובה 2300 מטר, ללא חשמל, אבל עם שפע של מי נביעה זורמים, זכיתי בהזדמנות להביא לידי ביטוי את היכולות שלי כמרפא – בטיפול ועזרה שנתבקשתי לתת למקומיים וביכולת שלי לרפא את עצמי – פיזית ומנטאלית. עם זאת, עזבתי את המנזר כי משהו הרגיש חסר והיה לי צורך בעוד כלים לעבודה עם הגוף והתודעה. לימים נבנתה דרך המשלבת גם את עבודת העומק עם רגשות ועם האנרגיה המינית.

לאורך השנים מאז חזרתי מהמנזר למדתי, התנסיתי ואספתי כלים רבים. הפרקטיקה שלי אינה טכניקה מסוימת או שיטה, כי אם האינטגרציה הכנה והעמוקה של דברים מהותיים שהפנמתי מכל דרך בה הלכתי, בתהליך שמעשיר ומעמיק עם השנים, כאשר במרכזה מהות הנמצאת בלב כל השיטות והתורות, מהות המלמדת איך להקשיב לעומק, לעבוד עם הרגשות, עם הגוף, עם האנרגיה המינית, עם השדה האנרגטי והתודעה, עם הריק והלא נודע. מתוך ההקשבה נקבל תמיד את ההדרכה לגבי מה חי ורוצה לבוא לביטוי, ריפוי ושינוי בזמן הווה.

כיום אני מוביל סדנאות ומסעות עומק בארץ ובעולם בדרך אותנטית ומעצימה, המכוונת לריפוי, העצמה וצמיחה על מנת ליצור חיים מלאים, מוגשמים ובעלי משמעות. בנוסף, ניתן לתאם איתי מפגשים אישיים אחד על אחד בטלפון 054-4993777.

רגעים יפים מהמסעות: