אור קורן
טוען אירועים
  • אירוע כבר עבר.

חופש טוטאליות ואהבה – STEP 2 – לחיות בגירסה המשודרגת החיה והערה ביותר שלנו

אני מזמין אתכם להעמיק יחד ביצירה של מסע העומק הבא ולקחת חלק בקבוצה של מנהיגים, מובילים, מחוללי שינוי ויוצרי מציאות מהדור החדש הבוחרים לחיות את גוף האהבה החופשי והפראי שהם עם לב ער ונוכח. מסע זה הוא מפגש אמיתי עמוק וטרנספורמטיבי עם עצמכם ועם הטבע החכם החופשי והבלתי מאולף שבכם.
זוהי דרך של חירות והעצמה מתוך שרות עמוק לאהבה ליופי ולקדושת החיים.

מתי – 25-28.9.19
איפה – חוות הילה בכפר יחזקאל
כמה – 2,850 ש"ח
למידע נוסף מוזמנים להתקשר לריקי 0544211491
הרשמה כאן או בכפתור בתחתית הדף.

מה יהיה ב 2 STEP?

  • חניכות עצמיות, טקסים, ריטואלים קונסטלטיביים, מדיטציות מודרכות, דינמיקות קבוצתיות ומקדשים. וחשוב מאוד.. גם פשוט נרקוד נשיר ונעשה כיף והנאה לשמה <3
  • נחקור בעוד רבדים דרך מפגש עם טבואים וצל את המשמעות של “להיות אני” באופן הכי שלם חופשי ועמוק. מהדחוס לאוורירי. מהאפל למואר. מהנפרד לאחד.
  • נלמד ונעבוד עם מיניות שמאנית וניצור מרחבים חווייתיים, טרנספורמטיביים, מרפאים ומעצימים, אשר מאפשרים לנו לגדול ולנוע כאהבה בעולם. חופשיים, פראיים ויפים, אשר חיים קורנים ומביאים את מתנת היותנו לחיים.
  • נחקור את התשוקה לחיבור עמוק, התמסרות ואיחוד מתוך עבודה עם האלמנט החמישי – הריק המחבר את האלמנטים כולם. נחבר זאת ליצירה, לייעוד ולהגשמה שלנו על מנת שנוכל להביא זאת לכל השדות בחיים.
  • נלמד כיצד לנוע מהריק ולהקשיב למיסתורין. להביא את מה שהנשמה שלנו יודעת ברוח, אל החומר והגוף.
  • ניתן מקום לכאב, רגשות ופחדים בתוכנו כדי שנוכל לאפשר מקום לעונג ושמחה. ניתן לפגיעות להפוך לנוכחות מלאת עוצמה.

את מי אני מזמין?

אני מזמין אתכם בוגרי הסמינרים שלי ‘להתעורר לכוח החיים’, בוגרי סמינרי איסטה ומי שיש להם רקע וניסיון בתהליכי מודעות המשלבים עבודה עם האנרגיה המינית, טנטרה ו/או שמאניזם מיני.
אם יש לכם קריאה עמוקה לחיות את החיים במלואם ולעשות כל מה שנדרש על מנת ללכת עם האמת של ליבכם. להביא את הפגיעות ואש האהבה כמתנת היותכם הייחודית תהא אשר תהא, מסע זה נועד עבורכם.

WE ARE THE MEDICINE

כדי לחיות בעולם שיש בו יותר אהבה אינטימיות ושמחה, עלינו להפוך ולהיות הדבר אותו אנו מבקשים.

התשוקה שלי היא להעביר ידע פרקטי המקנה מפתחות וכלים לחיים מלאים, משמעותיים בהם אנחנו תומכים אחת בשניה לגדול ולחיות את החיים שנועדנו לחיות ולהיות מי שאנחנו באופן הכי מלא עמוק ומוגשם, בגרסה החדשנית והמעודכנת ביותר שלנו ובכך להשפיע על העולם מתוך בשלות ולהעצים בו את האהבה!

כשידע בתוכך הוא כבר לא היסטוריה, הוא את/ה!

האם זה הזמן שלך להצטרף ולהיות חלק ביצירת תרבות חוצת יבשות ומגדרים חדשה?

שלכם באהבה,

אור קורן – מוביל מסעות עומק בארץ ובעולם, תהליכים של עבודה רגשית טרנספורמטיבית והעצמה באינטגרציה עם הלב, הגוף, המיניות והתודעה.

הרשמו עכשיו